| MusicIsAll a întrebat:

vreau sa imi aleg un nume de scena si nu pot sa ma hotarasc dintre urmatoarele doua:
1) Inuman
2) Cameleonu'
A-ti putea sa ma ajutati sa aleg?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| crissTTTinnna a răspuns:

Eu asa lege Inuman... oricum succes!happyhappy

| Ghknn a răspuns:

Cameleonu`.

| rou a răspuns:

Iti dau o idee: Bad Boy sau chil (linistit ) astea ar suna mai bine acum depinde de tine
happy

| MusicIsAll explică (pentru RandyViper7):

Nu stiu, ma mai gandesc la ceva de genul: Solitarios (singuratic in latina) sau sa ramana in romana, pentru ca sunt genul acela mai singuratic. Adica am prieteni, putini ce-i drept dar buni, dar cand iesi nu imi place sa ies in grupuri mari sau de cele mai multe ori si acasa si la scoala imi place sa stau mai mult singur.