| RoGaming a întrebat:

Vreau sa ma ajutati sa gasesc o melodie, dar problema este ca stiu cum arata video-ul, nu si cum suna melodia. In video sunt doi adolescenti care se iubesc si satu amandoi langa un copac si isi scriu numele pe el ( stiti voi, cu un briceag initialele si cu + intre ele). Ei rad, se simt bine si vine mama fetei care nu-i de acord cu cei doi, o duce acasa, iar fata este suparata. Cand ajunge la ea in camera, se uita pe un aparat foto pe care il tinea mereu si facea multe poze cu prietenul ei. Se uita la amintirile pe care le are cu el... Cam atat stiu. Nu sunt sigur daca e de la avril lavigne sau nu. Va rog sa ma ajutati pentru ca imi placea mult melodia.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Da, este Avril Lavigne, melodia : When You're Gone https://www.youtube.com/watch?v=0G3_kG5FFfQ