| grizzloiu a întrebat:

Vreau sa ma lamuriti si pe mine cui ii apartine HaHaHa Production.

Răspuns Câştigător
| カルメン a răspuns:

Smiley
Mi-am dorit un studio de cand eram mic. HaHaHa Production este dovada ca visurile pot deveni realitate. Sa lucrez cu prieteni pe care i-am cunoscut in gradinita si scoala generala e mai mult decat mi-as fi putut dori vreodata. Sunt norocos ca fac parte dintr-o echipa de prieteni cu idei spectaculoase care nu se termina niciodata. Facem muzica impreuna, jucam fotbal impreuna si transformam brainstorming-urile in povesti memorabile.

Smiley a pus bazele HaHaHa Production in 2009 si de atunci se bucura in fiecare zi de proiectele frumoase pe care le creeaza. Crede ca "totul pleaca de la ce ne dorim" si se implica in orice idee se muleaza pe visurile lui. Coordoneaza echipa de artisti si producatori, directioneaza dezvoltarea artistilor si, in plus, e in permanenta deschis la voci si personalitati noi cu care sa scrie povesti de succes

1 răspuns:
| andra1223 a răspuns:

Lui Smiley! Dragul de Smiley happy