| M_5322 a întrebat:

Salut tuturor.As vrea sa va intreb daca stiti cumva cum se numeste melodia care are un videoclip in care oamenii sunt inchisi in niste celulethinking ca la inchisoare si cea care canta se plimba pe langa ei...Cred ca numele ei incepea cu "R". Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

Alexandra Stan-Mr. Saxobeat? http://www.youtube.com/watch?v=lAhHNCfA7NI

| Pisicuța a răspuns:

Alexandra MR Saxobeat

| Diana06 a răspuns:

Alexandra stan-mr.saxobeat

| M_5322 explică:

Nu, melodia e mai veche, are chiar cativa ani...(va multumesc pentru raspunsuri)