| OnWeed a întrebat:

Salut tuturor! :) Ce parere aveti despre melodia lui Mihai Margineanu - A fost odata: http://www.youtube.com/watch?v=hBJlv2tQfKs?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Tot melodia asta ramane cea mai tare:))
http://www.youtube.com/watch?v=a-Jlp0z4xOQ

| User a răspuns:

Mie-mi place aia. "Ma iubeste femeile"love struck laughing

| SufletDeCopil a răspuns:

Buna, Nu conteaza daca e a lui sau nu... conteaza ca o canta frumos.happy E superba melodia [parerea mea] love struck. O zi buna!kiss

| Aries90 a răspuns:

Imi place foarte mult, am amintiri frumoase pe ea

| Alice_6278 a răspuns:

Foarte frumoasa melodia.nu stiu cand o askultam aveam impresia ca sunt eu acea fata. e foarte faina. pot sa zic ca o ador.

| ViseColorate_4467 a răspuns:

Este o melodie foarte frumoasa, care imi trezeste amintiri placute si imi rascoleste putin sufletul.Aceasta melodieam cantat`o la sfarsit de clasa a8a, o forma modificata a piesei si extrem de frumoaaasaa, impreuna cu colegii. Daca o auzi, e imposibil sa nu plangi.Ma face sa imi aduc aminte de fostii colegi, cu care din pacate acum nu mai pastrez legatura.sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general, imi plac toate melodiile lu` Margineanu, doar asa, de amuzament big grin.