| EnacheAdryana1977 a întrebat:

Un program pentru a face un negativ modest? Am folosit câteva aplicații care reduc vocea și o pun undeva pe fundal dar nu asta ar fi problema, ci faptul ca aceste aplicații scot și basii, distrug practic melodia. Poate mă ajutați cu ceva mai bunicel. Merci

1 răspuns:
| Stavi_Alex_1987 a răspuns:

Izotope rx7 - asta scoate voceal sau basii, sau altele, iti alegi tu ce vrei sa ramana, dar tu vorbesti despre altceva: un soft care iti face negativul... nu "Se este" asa ceva happy