| WhoKnowThat a întrebat:

Va rog frumos cineva sa ma ajute. Este o reclama in prezent la Orange, cea in care se aprinde instalatia in tot orasul, inclusiv masina. M-ar interesa melodia de pe fundal, dar ma multumesc si cu reclama in sine. Am cautat-o peste tot si nu gasesc nici macar reclama...

Răspuns Câştigător
| ZeePinkStar a răspuns:

Scuze, de fapt e
Bing Crosby - It's Beginning to Look Alot Like Christmas (1951) http://www.youtube.com/watch?v=chEgrd9EdPM :)

5 răspunsuri:
| RainboyDash a răspuns:

It's beginning to look a lot like Christmas happy

| Kasia a răspuns:

Bing Crosby - It's Beginning to Look Alot Like Christmas

| WhoKnowThat explică:

Nu e asta...Reclama este difuzata la TV in prezent..Nu stiu exact, se chinuie sa faca instalatia de pe un brad sa se aprinda si se duce si la vecini, se aprinde instalatia pe case, masina si asa tot orasul!

| WhoKnowThat explică:

Da, la al 2 le-a raspuns e corect! Multumesc frumos!