| gunyangelo a întrebat:

Salut, vroiam sa stiu daca are vreunul idee de ce Guess Who a schimbat versul din Decat sa minti partea "cand ai plecat ai zis ca asta simti tu, ca tu il iubesti pe Laur dar il urasti pe Guess Who" cu "cand ai plecat ai zis ca asta e sfarsitu', si ca ce nu am rezolvat eu o sa rezolve timpu' "?

1 răspuns:
| ShoFan a răspuns:

Daca ar fi pastrat partea "cand ai plecat ai zis ca asta simti tu, ca tu il iubesti pe Laur dar il urasti pe Guess Who", reputatia trupei ar fi scazut deoarece acolo spune despre ura fata de Guess Who.
Eu, sincer, cred ca e mai bine cu varianta noua.