| catalynx a întrebat:

Salutare am auzit acum ceva vreme la un radio o melodie drum and bass, nu tin minte versurile dar am reusit sa reproduc putin din negativ. Daca exista cineva care stie aceasta piesa, il rog frumos sa puna numele aici. Dau funda

http://picosong.com/hH6c/

3 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Salut!
DnB difuzat pe la noi e Sigma - Coming home si Nobody to love, tot a lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Nu îmi pot da seama ce melodie este dar îmi aduce aminte de anumite melodii
Imany - Don't be so si
Gorgon City - Imagination
ZHU - Faded
Kovary - Teardrop
Ai putea să cauți playlist-ul de la acel post radio...

| catalynx explică:

Din pacate nu corespunde absolut nicio melodie cu ceea ce caut, pot da un indiciu, melodia incepe cu o voce feminina, pe toata perioada melodiei este doar o voce feminina. Ceea ce am reprodus mai sus este un ton exact la fel si din punct de vedere al sunetului de pian care este prezent si in melodia cautata de mine.