| gReeNzZ a întrebat:

Am vazut acum cativa ani la televizor un clip cu o melodie faina cu ritm lenta. videoclipul incepea cu un barbat care statea pe scarile unui bar/benzinarie din desert si canta la muzicuta, la un moment dat vine o masina decapotabila soferu intra in bar si incepe muzica, iar la sfarsit pleacu cu masina. Cred ca, cantaretul era roman dar muzica era in engleza. MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| Anduu123 a răspuns:

Nu sunt sigura dar cred ca e Catalin Josan - Big Brown Eyes happy

1 răspuns:
| dulcikaaa a răspuns:

Catalin-big brown eyes