| nyoentox2002 a întrebat:

As vrea sa ma apuc de muzica ca să ma descarc prin piese! Mereu mi-am dorit sa fac muzică dar nu prea am posibilități, singura problema e ca nu am unde sa înregistrez piese, taicamiu e lăutar și nu îmi place muzica lui, are microfoane dar tot degeaba, eu nu vreau sa știe taicamiu ca fac muzica ca el are o părere. nasoala despre generația noua și na! Am vreo 2 băieți care ma pot ajuta dar cu beat, mixmaster și efecte pe voce! Dar singura problema e ca nu am unde înregistra vocea. Am un telefon:Huawei p40 lite și as înregistra pe el, singura lui problemă este că se aude doar într-o cască, dacă se putea rezolva problema asta ar fi ok!
Ce ziceți? Dacă o sa fie editata vocea înseamnă că tot într-o cască o să se audă?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Am un telefon:Huawei p40 lite și as înregistra pe el" - inregistrează măcar pe pc-ul de pe care scrii

| nyoentox2002 explică (pentru sierra1):

Tata ar un laptop și nu ma lasa sa umblu pe el
Versurile le scriu de pe notepad de pe telefon