| SSis a întrebat:

Salut cum asi putea sa inregistrez vocea pe un negativhappy adica sa le combin daca imi puteti spune si un program care sa se auda bine vocea prefer un program de studio pentru modificare de voce etchappy si inca ceva am microfon de calculator la el doresc sa inregistrez happy

1 răspuns:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Incearca Adobe Audition. Insa in studio nu e doar programul care face treaba, e camera tratata acustic, microfonul si preamplificatorul care dau calitate semnalului inregistrat.