| Danielx5 a întrebat:

Caut o melodie care incepe oooooo oooooo si este in ceva limba indiană sau cam asa ceva. Dati-mi toate melodiile care le stiti care incepe cu ooooo ooooo.

3 răspunsuri:
| Brofist a răspuns:

Scuzand agramarea totala in care e imbibata "intrebarea" asta care nu e intrebare ( da, vorbeste cel care scrie fara diacritice), te anunt ca NU stiu melodii care - tin sa te citez - "incepe cu oooo ooooo "winking

| LokaxD a răspuns:

Cauta Zara zara Touch me

| MihaelaCazac a răspuns:

Cu ajutorul filmului in care cinta aceasta piesa, poti gasi si piesa, daca ai nevoie de ajutor te ajut, doar spune-mi denumirea filmului!