| lucianman a întrebat:

in cluburi sau discoteci melodia incepe inainte sa se termine melodia care este redata adica pe la sfarsit se intersecteaza...cum fac asta sau ce program folosesc?

Răspuns Câştigător
| ionut1980 a răspuns:

In Winamp faci asa : Deschizi Egalizatorul si in stanga bifezi pe un led pe care scrie Toggle Crossfading... apoi iei o valoare de langa acest led

1 răspuns:
| alexkoopa a răspuns:

In winamp, langa egalizator (equalizer) gasesti un butonash cu dowa sageti si langa el un numar (0). Activeaza butonul si unde e 0 seteaza cate secunde vrei.