| AlinDX7 a întrebat:

Salutare la toti. Intrebare pentru cei care stiu muzica sarbeasca. Stiti de cumva, daca exista o piesa cu numele Ferrari Kolo? Pentru Mercedess exista.

4 răspunsuri:
| BotezanDaniel a răspuns:

Buna,mie imi place o melodie sarbeasca foarte tare! era cu mandoline, chiatari dar nu stiu cum sa o caut!

| AlinDX7 explică (pentru BotezanDaniel):

Nu stii numele? Daca l-ai stii, ai putea sa incerci pe Youtube. Eu acolo gasesc cam toate piesele care sunt faine.

| BotezanDaniel a răspuns (pentru AlinDX7):

Am cautat dar nu mai stiu cum sa scriu am scris Srpski muzica, era o formatie cu niste baieti.

| AlinDX7 explică (pentru BotezanDaniel):

Aha. Nu stiu cate piese sunt cu numele Srpski, dar cred ca sunt multe.