| anonim_4396 a întrebat:

Deci nu vreau sa ma fac de ras, dar am avut o melodie ceva de genul "preslava". dar sa stiti ca exista si o cantareata cu numele acesta,, stiti care este chestia eu din cate imi aduc aminte era in sarbeasca si poate nu am retinut-o eu bine.va multumuesc din suflet daca m-ati ajuta si am sa va datorez o fundita si vot.merci

1 răspuns:
| Ecea a răspuns:

Nu am inteles ce vrei mai exact.
Cantareata se numeste Preslava Peicheva, nu este prea comerciala si nici prea cunoscuta.
Dar ce melodie doresti mai exact?