| sunt_fericita a întrebat:

Salutare ...nu stie nimeni un cintec in care sa se cinte despre numele Diana? stiam o mania mai de mult dar nu o mai gasesc sad ma ajuta cineva? nu-i neaparat sa fie din categoria manelelor! plizzzzzzzz

Răspuns Câştigător
| gianinutza a răspuns:

Stiu despre ce manea zici: Elgi-Diana asta ewinking

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Michael Jackson - Dirty Diana : http://www.youtube.com/watch?v=7Hg-IRZk4D0

Paul Anka - Diana : http://www.youtube.com/watch?v=tG_hjd8bi8o

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

John Cougar Mellencamp-Jack&Diane

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Post dublu, sorry

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Este unul de munte: Refugiul Diana. Romanesc, folk si foarte frumos.

| Jonsdottir a răspuns:

Si eu tot Diana sunt happy stai linistita, sunt o gramada de Diana pe site worried

| MissD a răspuns:

Dirty diana michael jackson. si pe mine tot diana ma cheamalaughing

| cyufulyky a răspuns:

Ufff romania se duce de rapa cu gramatica asta:-

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Si o voce de aur: Paul Anka - Diana
Daca ai sa ai rabdare sa asculti si alte piese cu el, ai sa-l indragesti, cu siguranta!

Crazy love
Put your head on my shoulder
You are my destiny
etc...

| sunt_fericita explică:

Wow cw bine ...eu credeam ca numai eu sunt aici cu acest numa laughing oricum inkintata de cunostintza Diana! si mersi de ajutor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu vrei manele. Michael Jackson-Dirty Diana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MJ-Dirty Diana... una dintre cele mai marfa mel a le lui THE KINK OF POP