| anonim_4396 a întrebat:

Stiti ce melodie a avut la sol Mustafina la individuale? Dar Sandra Izbasa?

3 răspunsuri:
| analoveskorea a răspuns:

Sandra Izbasa s-a clasat pe locul 5 din pacate ratand podiumul.
Mustafina a luat bronz

| analoveskorea a răspuns:

Aa,scuze am citit gresit am inteles medalielaughing insomnia asta isi spune cuvantul...nu stiu ce melodii au avut dar ma interesez

| analoveskorea a răspuns:

Sandra a concurat pe melodia "Shine on You, Crazy Diamond"a celor de la Pink Floyd iar cea pe care a avut-o Mustafina cred ca e X Ray Dog - Final Hour