| AlexI9500 a întrebat:

Salutare tuturor, am si eu o intrebare, stiu ca suna putin ciudat dar am auzit intr-un pub o melodie cu urmatoarele versuri "Heili Heilo Heila" si nu stiu cum ii zice, aveti idee?, dau funda big grin

2 răspunsuri:
| Lutamoshikito a răspuns:

In legatura cu melodia, eu nu as putea sa iti spun ce melodie este doar din cele 3 cuvinte, dar as putea sa iti dau un sfat cum sa afli singur cum se numeste.

Daca stii cateva cuvinte din melodia respectiva poti da un sharch pe google sau pe youtube.