| AnaÎşiSchimbăNumele a întrebat:

Saluuut, TPU! :)
După cum ştiţi sau nu, acum ceva vreme a fost lansat postul de radio Rock FM. Buuun. Pe site-ul oficial ( http://www.rockfm.ro ) apare opţiunea de a asculta live, prin accesarea unui fişier pe care îl poţi salva dacă dai click pe oricare dintre banner-ele cu "ascultă live". Însă odată ce deschid/salvez fişierul respectiv, se blochează. A mai încercat cineva? Ştiţi cumva care e problema şi ce e de făcut?;;)
Mulţumesc, şi sper că aţi înţeles la ce mă refer.;))

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Nu situ ce vb tu! mie imi merge! :...si imi merge bine! ...nu stiu cu ce ai ales tu sa iti deschida fisierul respectiv! la mine e winamp! daca folosesti altceva incearca winamp ca sa iti deschida fisierul respectiv, sau daca il folosesti deja fa-i un update de pe siteul oficial! eu i-am facut acum cateva zile! ..sau poate ca ai tu netul si ti se blocheaza de la viteza mica!

1 răspuns:
| คℓℓє a răspuns:

Am eu fisierul.se deschide cu winamp...nu pot sa l pun aici.lasa mi un mesaj cu id ul tau pentru atil da. vreau fundita>big grin