| spad3r a întrebat:

(scuze categ) Credeti ca LINKIN PARK va avea un concert in romania? daca DA cand? sunt fan >>>:::

Răspuns Câştigător
| LastChance a răspuns:

Eu nu am auzit nimic cum ca ar veni Linkin Park in Romania desi mi-as dori din toata inima si as merge la concert fara indoiala deoarece si eu sunt fan. Au avut turneu in Europa de curand, dar nu au ajuns si in Romania. Eu sper din toata inima sa ajunga si pe la noi.

1 răspuns:
| Moonster a răspuns:

I love LINKIN PARK nu cred ca vine in Romania dar daca as veni as face orce sa ii ascult, super tare trupa jos palaria