| anonim_4396 a întrebat:

Se pare ca am avut intrebarea respinsa caci ar avea caracter irelevantstraight facestraight facestraight face. am intrebat doar de o melodie... sper sa nu mi se mai respinga iarstraight face :Va rog sa imi ziceti si mie cum se numea melodia aia cu copiii?(vocile erau de adulti nu de copii si e in engleza)
Deci erau 2 fetite care spalau o masina.Baietelul avea impletite niste codite si erau intr-o masina rosie parca. Dupa acea in casa asculta baietelul muzica la maxim si se urca pe masa si a venit vecinu si ii zicea sa inchida muzica, dupa era baietelul in baie se pieptana si avea o freza data cu gel laughing aranjat ca lumea.si o fetita era imbracata intr-o rochie rosie mulata un pic... aa si pe la sfarsit dansau michael jackson -thriller:p
va rog.

Răspuns Câştigător
| gabriela007 a răspuns:

Bob Sinclair- Rock this party asta e

8 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Bob Sinclair-Rock This Party- http://www.youtube.com/watch?v=7re_u5m4wMk

| Petronela a răspuns:

Bob Sinclair - Rock this party

| drSEX a răspuns:

"ia d aici la nenea" asa s num Bob Sinclair- Rock this party

| gigika a răspuns:

Rock this party bob sinclair

| jo_2234 a răspuns:

Bob Sinclair - Rock this party

| jo_2234 a răspuns:

Bob Sinclair- Rock this party