| mihaitza93 a întrebat:

Se poate ca o melodie mp3 sa o modific asa fel incit sa ramin doar cu negativul? si daca da atunci cu ce program? Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti scoate vocea din melodie.Sunt programe de genul asta care zic ca scoate vocea din melodie dar nici unul nu poate face asta, de cele mai multe ori face ca vocea sa se auda mai infundat si plus de asta strica melodiile, auzindu-se urat.Nu te lua dupa ceilalti care spun ca exista vreun program bun pentru asta ca nu exista,(stiu bine ce spun) daca vrei negative gasesti aici originale din studio http://www.negativegratis.ro/