| Superior a întrebat:

Se ridica si La Familia, iubesc piesa asta https://www.youtube.com/......tps?/watch
La Familia,BUG MAFIA, Parazitii la putere. Cyka blyat Iulia Vantur sau cine canta de dragoste la fiecare piesa.

1 răspuns:
| Speed99 a răspuns:

Nu mi-a placut niciodata flow-ul celor din La Familia, desi ii ascultam cand eram mic de tot, pe la 7-8 ani.

BUG Mafia e o corporatie comerciala sub acoperire de trupa rap.

Singurul lucru pe care il pot aprecia la Parazitii este schema rimelor, in rest sunt antipatici rau de tot. Rap-ul trebuie sa fie o poezie, cu mesaj aparte - nu vad asta la Parazitii.

CTC si Haarp Cord raman cei mai buni, iar dintre artisti, Deliric si Cedry2k

Opinia mea, eu oricum nu prea ascult rap romanesc.