| alinutza99 a întrebat:

'seara :*! as vrea si eu niste melodii reggeaton de dansat! sa poti sa te misti calumea pe ele! funda :*

4 răspunsuri:
| blackangel95 a răspuns:

Don omar ft lucenzo - danza kuduru, delia - dale, daddy yankee - la gasolnia, inna - love, inna - un momento, mike candys and evelyn - one night in ibizza, narcotic sound ft christian - dansa bonito.

| blackangel95 a răspuns:

Don omar ft lucenzo - danza kuduro, delia - dale, daddy yankee - la gasolnia, inna - love, inna - un momento, mike candys and evelyn - one night in ibizza, narcotic sound ft christian - dansa bonito.