| NoNameHelpYou a întrebat:

Spune si mie tot un fel de muzica ca alui Skrillex,cineva care face muzica asemanatoare ca a lui, DAU funda.

Răspuns Câştigător
| Nucreeed a răspuns:

Pai...
Mt Eden,Nero,Skream,Knife Party,Zeds Dead,Flux Pavilion,Rusko,Burial,Krewella,Foreign Beggars,Zomboy,Kill the Noise,Feed Me,Pegboard Nerds,SkisM,Noisia,Chase&Status,Camo&Krooked,Cutline,Xilent,Datsik,
Benga,Bassnectar,Glitch MoB,Doctor P,Excinsion,Caspa,Borgore, Steve Aoki, South Central, Emalkay, Digital Mystikz, Kode9, Modestep, 12th Planet...

Mult mai buni ca Skrillex :P

Uite o melodia care o ascultam acum. poate'ti place :D

http://www.youtube.com/watch?v=En6czaVPxg8&list=FLY_tGdwBomqUPvwX5Bn_yVg

4 răspunsuri:
| ƒℓυχ a răspuns:

Vad ca ceilalti ti-au dat destui... daca vrei poti sa asculti Quba(dubstep made in Romania big grin)

| Mamihlapinatapai a răspuns:

Tu cauta UKF si o sa gasesti ce-ti doresti happy.
Daca nu esti multumit ai putea incerca cu Avicii sau Borgore.
Momentan nu-mi mai vin in minte, dar sper sa fii multumit happy

| mooniesweet06 a răspuns:

Adica dubstep, drum and bass...pentru dubstep cauta UKF, Kraddy
si drum and bass-Pendullum....sunt diferite. Poti sa mai cauti pe youtube dubstep(best dubstep ever etc) si asa si la drum and basswinking. Sper ca te-am ajutat.