| HeiligKreuzAchtAcht a întrebat:

Spune-ti un argument pentru care avril lavigne NU canta rock!

9 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Cand vezi o tipa cu o chitara, baterie sau un bass (cei care vin cu ea in concerte, adica membrii), nu inseamna ca ea canta rock.

| itscloudyoutside a răspuns:

Pai nu canta. A avut tentative mai demult cand avea vreo... nu mai stiu, 17 - 18 ani. Dar nu suna chiar 100% a rock.
Iar acum...
http://www.youtube.com/watch?v=tQmEd_UeeIk&ob=av2e
Iar aia care spun ca (virgula) canta rock spun asta pentru ca o vad doar cu suvite colorate, bratari si cravate.

| NuclearAssault a răspuns:

Ea nu canta nici pop nici rock nici punk, canta din toate cate putin, e un fel de curva muzicala rolling on the floor

| HeiligKreuzAchtAcht explică:

Necrophagist...da...cam asta facelaughing, totusi nu inteleg de ce lumea o incadreaza in categoria:rock!

| HeiligKreuzAchtAcht explică:

Hai DaveMustaine4life ca m-ai facut sa radlaughing!

| Necrophagist a răspuns:

Isi baga degetul in gura imbracata in roz cu negru in fata aparatului foto?

| Necrophagist a răspuns:

Pop rockul si rockul alternativ nu sunt asa curate, mie imi convine

| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Avril Lavigne experimentează, nu are încă un stil bine stabilit. În muzica ei se regăsesc anumite caracteristici ale genului rock, cum ar fi chitara electrică şi bateria, însă există şi puternice influenţe provenite din muzica pop şi punk. E o învălmăşeală de genuri şi niciunul foarte bine conturat, iar din punctul meu de vedere, chestia asta strică. Personal, nu aş spune că Avril cântă rock.

| Naxron a răspuns:

Un argument:nu canta!