| Tamiki a întrebat:

Spuneti-mi niste nume de trupe si cantareti japonezi. Funda la cele mai faine si vot la toti.

Răspuns Câştigător
| bombonikamika a răspuns:

Boa e cea mai faina trupa nu stiu dac tio place dar poti sa asc una dintre muzici aici:http://www.youtube.com/watch?v=kE7tfExKRhQ&feature=related

6 răspunsuri:
| Mao a răspuns:

@bombonikamika, 1. BoA e o cantareata, nu o trupa. si 2. E Koreana, are melodii in limba ei natala, japoneza si engleza. Insa nu e de nationalitate japoneza.
Asculta Morning Musume, Abe Natsumi, Ayumi Hamasaki.

| Fiction a răspuns:

2ne1,sunt din coreea dar imi plac.I'm a blackjack.

| 拉维尼亚 a răspuns:

Ayumi Hamasaki, SNoW, Whiteberry, BoA, Megumi Hayashibara, Masami Okui, Mamiko Noto, Kusumi Koharu, Ikimono Gakari, AAA, Yuka, Nana Kitade, Coconuts Musume, Asian Kung-fu Generation, Mikuni Shimokawa, Do As Infinity, Nanase Aikawa- astea mi-au venit acum pe moment

| NoUseForAName a răspuns:

Cauta Gee pe youtube sa vezi... Doar asta o ascult...

| Sayoko a răspuns:

The gazette, screw, dir en grey, sug, vivid, versailles, deluhi etc. mai stiu dar acum nu`mi vin in minte.

| BunnyBoo4 a răspuns:

Mie imi place 2NE1 big grin