| Alextusent a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum se numesc toate albumele lui puya si de unde le pot downloada. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Oltean_Andrei_1990 a răspuns:

Acesta este un progam care te-ar puteaajuta, cu el poti sa downloadezi orice videoclip de pe youtube si ti-l transforma in format Mp3, sau WAW,
Progamul functioneaza foarte bine si este foarte simplu. Poti sa descarci progamul de aici : http://www.dvdvideosoft.com/free-dvd-video-software.htm

Acum tot ce trebuie sa faci este sa cauti albumul pe youtube sau piesda dorita, sa copiezi linkul in progam si gata. Funda?