| andreeadragutza22 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste melodii cu denisa de dragoste frumoase happy dau fundita pentru cine da mai multe raspunsuri

Răspuns Câştigător
| medyth a răspuns:

Denisa -lacrimi in noapte, denisa si baby-te voi iubi, claudia si nek-cum sa traiesc fara tine denisa si baby-aproape de inima ta, denisa si bay -nu pot renunta la tine, denisa si baby -asta este noaptea mea, denisa baby si mr juve-eu nu cred in vise, denisa baby si mr juve -jumatete eu jumatate tu daca iti plac si doresti sa ma onorezi cu o funda astept :*