| pinkangel a întrebat:

Spuneti'mi si mie niste melodii frumoase si mai recente...batting eyelashes nu prea mai am idei...

6 răspunsuri:
| alle_1861 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=WNp-LzQl9x0 Dj Andi si Stella Freedom :X
Ar mai fi Akcent cu Lovers Cry.
Inna cu Deja vu.
Connect-r cu Burning Love.
Si multe altele, da nu-mi ma aduc aminte. :)

| JackieSue a răspuns:

Pink-Funhouse
Mary J. Blige-Family Affair
McHammer-Can`t touch this
Haddaway-What is love
FlyProject-Unisex
Brokencyde-Booty Call
Lady Gaga-Lovegame
N-Dubz-Strong again

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-au recomandat melodia asta niste amici ca sa pot sa dorm dar iar imi zboara mintea si nu vrea sa stea in perna http://www.trilulilu.ro/magadeus/b8262d43c4390d

| RalukBrown a răspuns:

Buna. Du-te pe Google si cauta: "Top Hits 2009 Lista". Navigare placuta happy