| rosiuta014 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog frumos ce site de downloadat muzica esti bun si nu trebuie sa ai cont, in afara de fisierulmeu.ro mersi anticipat. Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Yeah3xBB a răspuns:

Hey! Iti recomand un program... Free studio! Ii foarte bun! EU il folosesc si poti downloada muzica si videoclipuri de pe youtube... De asemenea cu acest program poti sa faci si cd-uri sau dvd-uri! Te poti uita pe Youtube la un tutorial cum se folosestewinking. Daca te-am ajutaat atunci imi dai si fundalaughing. Pa pa!