| NoSens a întrebat:

Spuneti-mi va rog melodii frumoase de dragoste vesele va`ti prins voi sunt foarte happy si vreau sa raman asa love struck

1 răspuns:
| ZigZagMTFK a răspuns:

DAA STIU EUUUU! Connect-R - Vara Nu Dorm (Radio Version), Smiley - Dead man walking [Official track HQ], Alexander Rybak - "Europe's Skies" (Official Music Video), ALEXANDER RYBAK EUROVISION, Lena - Satellite (Eurovision Song Contest 2010 Winner) - Germany, Alexander Rybak - "OAH" (Official Music Video), EXCLUSIVE! Paula Seling & Ovi - Playing With Fire... Sper sa iti placa!