| dorinutza a întrebat:

Spuneti-mi va rog unde pot gasi piese de ale lu Michael Jackson?

4 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Pe youtube. Bati Michael Jackson la search si iti arata videoclipurile. Mai poti gasi cd-uri la magazinele de muzica sau, cu imprumut, pe la prieteni. Metodele ilegale nu le zic, nu vreau sa ma depisteze astia.tongue

| lore_9594 a răspuns:

Sa asculti sau sa downloadezi? e ascultat pe youtube cred ca e cel mai frecvent, si de downloadat e mai complicat eu folosesc www.vidtomp3.ro

| user20 a răspuns:

Sharemobile.ro.....poti sa downloadezi