| anonim_4396 a întrebat:

Stie careva cum se numeste melodia de la reclama aia care o da pe axn pentru prgramele din 2010? O canta una si e ceva in genu lui Demi Lovato... nu stiu. Ajutor!

7 răspunsuri:
| Kqzu97 a răspuns:

Pai cauta pe youtube big grinemi lovato si cauta, eu nu stiu dar poti scrie pe youtube in engleza:anx advesting si tit va da...eu asa am gasit o melodie dintr-o reclama

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe disney channal o gasesti uitate la serialee de la disney sa gasesti raspunsul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu o caut. ceva in genu: In my sleep i dream about you baby... I thought that this is love and i was happy. nu e demi lovato. poate cineva sa ma ajute am cautat peste tot youtube, etc

| PVAAVU a răspuns:

Daca te referi la reclama cu serialele din ianuarie 2010, iti zic fiindca stiu:se numeste "Butterflies" de Amba Shepherd.
http://www.youtube.com/watch?v=CzOCa3mgL9U
Funda? :D

| Loomea straina' a răspuns:

Stiu doar ca nu o canta demy lovato. dar in rest nu stiuthinking

| Krysscristinakryss178 a răspuns:

Vreau sa dau un nr de telefon + ID + parola, nr de telefon este 0753454293, ID-ul este jet_lee_tiby si parola este pirates.

| candykat a răspuns:

If You Believe - Blues Saraceno