| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum se numeste melodia care tot canta cand o arata pe Carmen [Adela Popescu], in filmul"Iubire si onoare"?*fundita*

Răspuns Câştigător
| Havin a răspuns:

Loredana Groza=rain rain big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

| vidyalove a răspuns:

Http://romania-serials.forummagic.net un forum cu actorii vostri preferati din serialele romanesti.Haide veniti sa va distrati pe Romania serials.Acolo puteti gasi la download seriale romanesti, indiene, coorene, desene animate si multe altele.Tot ce trebuie sa faceti este sa va inscrieti si sa fiti activi.Jocurile, galeriile, muzica si alte sectiuni din forum sunt nerabdatoare sa fie rasfoite de catre voi.Deoarece forumul este la inceput avem concursuri de administratori si moderatori. Cei care doresc pot sa se inscrie si in concurs. De asemenea o alta serie de alte concursuri va asteapta.Deci ce mai asteptati intrati pe http://romania-serials.forummagic.net