| Sonia822 a întrebat:

Stie cineva cum se numeste melodia dinaceasta reclama? https://www.facebook.com/IKEARomania/videos/106550147819 0298

Răspuns Câştigător
| Raya a răspuns:

Hannes ft. waterbaby - Stockholmsvy

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Vreau sa adaug ca de obicei companiile acestea isi personalizeaza soundtrack-ul.Tin minte ca eram cu o prietena in Jysk si a intrebat un angajat despre cantecul din fundal, iar acesta a zis ca nu e muzica tipica comerciala, ci creata special pentru Jysk.E posibil sa fie si aici, in cazul Ikea, aceeasi treaba sau nu.