| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de ce atunci cand ascult muzica pe youtube are momente cand se opreste, de foarte multe ori seara mi se intampla?

2 răspunsuri:
| i86e2 a răspuns:

E din cauza vitezei de internet, încearcă să nu downloadezi nimic în acest timp, poți să alegi video-uri cu o singură imagine, se vor încărca mai repede.

| valentingb a răspuns:

Din cauza ca seara(ca si TPU) reteaua este suprasolicitata de utilizatori.
In cazul TPU este vorba de serverele lor(cred), dar Google(youtube) au cateva mii de servere.Deci e din reteaua la care esti tu abonat.