| barbiefata34 a întrebat:

Stie cineva de ce melodia "Timber" de Ke$ha si Pitbull se cheama asa? Adica timber inseamna cherestea, iar eu una cel putin nu vad legatura.

Răspuns Câştigător
| fdfddfdsdsghmmjnjjjhsdsfd a răspuns:

Timber se foloseste atunci cand cade un copac de exemplu stii fazele de la tv cand striga "Cadeeee!" in engleza ei striga "Timber!"

1 răspuns:
| Sweetish a răspuns:

Eu cred că este un fel de a spune - Să inceapă petrecerea! happy

Mai este și un cuvânt care atrage atenția asupra unui eveniment mare care se întâmplă acum.

Fundă? big grin