| CuteLittleKitty a întrebat:

Stie cineva de ce nu se mai difuzeaza AllRock pe Utv?sad

Răspuns Câştigător
| Sociopat a răspuns:

Nu se mai difuzeaza pentru ca erau numai rahaturi si pentru ca Romania e tara care scoate pe banda rulanta cantareti de muzica pop.In cativa ani numarul tiganilor va fi egal cu numarul ''cantaretilor" de ''muzica'' pop.

2 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Nu ştiu, dar în fiecare weekend pe VH1 de la 1 la 5 după-amiaza este program rock. ( rock vechi, nu chestii gen Linkin Park )

| BlackWaltz a răspuns:

Nu stiu. Da' oricum se difuzau aproape numai rahaturi, deci nu vad nicio pierdere. Daca vrei sa asculti rock cauta si tu pe youtube, downloadeaza ceva...