| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de unde pot descarca marco polo-nostalgia? Un link ceva?

Răspuns Câştigător
| Danea a răspuns:

Metoda 1 :
1.Cauti piesa pe YouTube
2.Deschizi alt tab si intri pe http://video2mp3.net
3.Copiezi linkul piesei de pe YouTube si dai paste sub "Enter the URL of the video you want to convert to MP3 " de pe tabul deschis cu site-ul Video2mp3 apoi dai click pe butonul Convert
4.Astepti pana ti se converteste clipul iar apoi ti se va deschide un alt site, unde vei gasi in dreapta sus un link "Continue to your download"
5.Dai click pe acel link iar apoi iti va aprea Conversion successfully completed!
6. Apoi dai click pe linkul > > Click here to download your converted file < <
7.Acum trebuie sa astepti 20 se secunde pana sa ti se porneasca downloadeul sau poti sa iti descarci direct fisierul mp3 dand click pe "Download MP3".

Metoda 2
Cauti pe google ceva site unde gasesti melodia ca sa o poti descarca.