| DemonaMortiss a întrebat:

Stie cineva formatia Cadaveria? Daca da,i-mi spune si mie cineva numele real al solistei de la aceasta formatie? Care spune ca se numeste tot Cadaveria, dar e numele de scena.Stie cineva numele ei real sau varsta?

7 răspunsuri:
| carpediem a răspuns:

Incercasem mai demult sa ascult insa nu am gasit nimic la ei, nici cand erau Opera9, e un fel de heavy usor. Nu am facut sapaturi sa aflu ceva, oricum din Italia in afara de Ferrari si masline nu au nimic bun.

Răspuns utilizator avertizat
| sensualus a răspuns:

Cadaveria - Vocals (DyNAbyte, ex-Opera IX)
Frank Booth - Guitar
Killer Bob (John) - Bass (DyNAbyte, Necrodeath, Raza de Odio as El Sargento)
Marcelo Santos (Flegias) - Drums (Necrodeath, ex-Opera IX)

| carpediem a răspuns (pentru DemonaMortiss):

Ma rog, gusturile nu se discuta, nu stiu, nu-mi transmite nimic, nu are voce, ei merg mult pe show nu valoare artistica.De aici si misterul ei cu numele, sa te aduca catre ei. Sper sa afli. Bafta.

Răspuns utilizator avertizat
| sensualus a răspuns (pentru DemonaMortiss):

Zice ca nu mai stie cum o cheamalaughing

Răspuns utilizator avertizat