| MissLumy a întrebat:

Stie cineva melodii dragute pe care putem face un dans pentru serbarea de craciun? sau melodii dinalea mai amuzante gen: Pe langa drum, Pe langa gardlaughing

fundalove struck

3 răspunsuri:
| IGM a răspuns:

Shakin' Stevens-Merry Christmas everyone, dupa aceasta melodie puteti sa alergati in cerc cu totii si sa facetii din hartie un fel de bulgarii de zapada si sa va jucati cu ei.

| IGM a răspuns:

Pe langa drum pe langa gard nu merge, deoarece s-ar putea sa suparati profesorii.

| MissLumy explică:

Astazi a avut loc o serbare de ziua scolii si clasa a6a a facut un dans.mai mult o parodie pe melodie 'pe langa drum, pe langa gard' si profesorii nu s`au suparat, ci s`au amuzat foarte tare big grin de aceea vreau sa caut melodii mai amuzante big grin :X multumesc pentru melodia merry christmas si mai astept si alte pareri! kiss