| BogdanFnky a întrebat:

Stie cineva niste cantareti de muzica rap?(doar romanesc) eventual si melodii... dau fundita.

Răspuns Câştigător
| YourGirl93 a răspuns:

Iti scriu in paranteza ce mel au ei mai mistosmug
Arrsura(Vise, Daca n-ar fi ea)
Bitza, BUG mafia, Grasu`xxl, Guess Who, Parazitii, Sisu, Puya, Maximilian si Spike cred ca ai auzit de eitongue

C. I. A(Daca)
Criss Blaziny(7 august, Naufragiat in inima ta, Imi place)
Cumicu
Mecena(El si ea, Catre ea, Absent, Pana la capat)
RimeZic(Filmul vietii)
Teasta(Forever, Ne-ai tradat, Nu e ea)
Vescan(Peace and love, Ultima ploaie, Atunci acum, Fa-ti timp, Dansez cu pozele vechi)
Zhao

4 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Puya

| LovelyGirl_3607 a răspuns:

Pai, eu sunt mare fan rap! [RAPPER P`N LA MOARTE]

Ice Cube, Dre, Jay-Z, Method Man...astia sunt pe primul loc.

Eminem, Snoop Dogg, Red & Meth, The Game, Rick Ross, Young Jeezy, Ludacris, Rakim, vechiul Kanye West, Kurupt, Biggie, etc.
mai sunt multi!

Rapperi din Romania nu prea au mare valoare, sunt jalnici frateeeh! In Romania sunt putini care canta Rap adv, majoritetea canta Rapu' comercial. In Romania sunt multi ink care nu stiu sa faca diferenta dintre rap si porkaria asta comerciala de pe KISS. Gen: Puya, Sisu, Grassu XXL, Guess who, etc
O formatzie care canta rapu ala mai normal e ->B. U. G. Mafia

| Iliuta82 a răspuns:

Deliric1(Linii de Tramvai), Doc (Ma joc un pic), Raku(Cautand, Hip Hop Didactic), Cedry2k(Clipa Schimbarii)