| Raluucaa1229 a întrebat:

Stie cineva. o melodie foarte ritmata si cred ca la refren spune de foarte multe ori yeke yeke. Va rog >:" funda! nu e vestita ..melodie yeke yeke

7 răspunsuri:
| Zendaa a răspuns:

Nick Kamarera & Alinka - Get A Life (Mama Yette) dar spune yete...desi si eu intelegeam yeke thinking

| dumitrug18 a răspuns:

Delia -dale nu cred

| Raluucaa1229 explică:

Nu. o canta ..gustavo spune la sfarsitulmelodiei ceva gustavo nushu cumthinking

| Raluucaa1229 explică:

Am gasit-o.blushing Gustavo Lima – Balada Boa

| fatacarecusigurantanuteprivestecanddormi a răspuns:

Mory Kante vs Loverush UK - Yeke Yeke

| thepassenger a răspuns:

Nu stiu cine o canta, dar stiu ca se numeste exact asa yeke yeke si sunt 2 variante...probabil cauti remixul, deci daca o vei cauta asa o vei gasi

| AdYExTrEmE a răspuns:

Da yeke yeke este cantata de un negru