| mkonji a întrebat:

Stie cineva sa cante la chitara? Ma puteti ajuta putin?batting eyelashes Lasati-mi un id. Multumesc anticipat!

8 răspunsuri:
| alecsandor a răspuns:

Salut, sunt chitarist si profesor de chitara - nu prea stau pe messenger, dar daca lasi un comentariu la oricare postare de pe www.lectii-de-chitara.ro cu siguranta vei primi raspunsurile la intrebarile tale.

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Eu sunt la cursuri.de 4 luni.cant destul de bine.thinking
alle_punctt big grin vorbim

| zuzica93 a răspuns:

Karma-copilita fara minte
hi-cu-dor de tine, dor de noi
elnegro-ploaia
phoenix-in umbra marelui urs
ducu bertzi-m-am indragostit numai de ea
vama veche-vama veche
margineanu-mai stii
uite cauta pe www.tabulaturi.ro acorduri

| alexcr a răspuns:

Poti sa te uiti pe net ca sunt foarte multe siteuri de lectii de chitara, unul dintre ele ar fi http://lectiidechitara.blogspot.com/
Succes!

| iness a răspuns:

Futics_xg

| aldeaadinamaria a răspuns:

Buna eusunt experta idul meu este adina_aldea01 vb pe mess (sunt experta la chitara)

| Haemoglobin a răspuns:

Eu cant de 2 ani la chitara :] imaginary. world

| p0pandr3 a răspuns:

Eu :X:X:X uite Id-ul meu de yahoo: p0pandr3@yahoo.com