| yoieutu a întrebat:

Stie cineva un site de pe care pot sa cumpar muzica straina online cu plata ramburs

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa cumperi muzica straina cu bani? de ce nu descarci de pe internet gratis si usor

| PCT a răspuns:

Cu plata ramburs? pai tu stii ce inseamna ramburs?!
RAMBÚRS, rambursuri, s. n. Sistem de expediere a unei mărfi conform căruia destinatarul este obligat, la primire, să achite expeditorului contravaloarea mărfii sau a taxei de transport. ♦ Contravaloarea mărfii sau a taxelor de transport plătită de către destinatar expeditorului. – Din rambursa (derivat regresiv).

Deci daca s-ar putea asa ceva tu ai descarca melodia si nu ai mai plati pentru ea, de accea se trimite un sms de ex inainte si dupa poti sa descarci melodia.

| yoieutu explică:

Stiu si eu ce inseamna ramburs, vreau sa cumpar tot albumul si sa mi-l trimita prin posta