| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Stie cineva unde gasesc un impresar artistic care sa ma lanseze in domeniul muzicii?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa te lansezi in muzica nu iti trebuie impresar de la inceput. Poti participa la acest concurs http://www.battleofsongs.com/2010/noutati si ajungi faimos (sunt o groaza de cantareti care sau lansat incepand de aici) apoi te cauta impresarul, nu tu pe el.Bafta daca intr-adevar ai stofa de cantaret!

| Ady_9137 a răspuns:

Salut, da-mi add la id adyconquerfan, crede-ma am 14 ani dar te lanseztongue

| Ady_9137 a răspuns:

Dami add la id adyconquerfan, am 14 ani, dar te ajut sa te lansezi, explicatii dau pe messtongue