| Daniel_4881 a întrebat:

Stie cineva vreo tabara de muzica care se organizeaza pentru Vara din 2011? vreau si info plsbig grin[Funda](logic)

Răspuns Câştigător
| Koody5 a răspuns:

Music Camp International...se organizeaza in brasov, iasi si timisoara. Am fost anul acesta si a fost superb:X.

10 răspunsuri:
| NinaWoolf a răspuns:

Prea mult Camp Rock strica laughing

| Daniel_4881 explică:

Ce varza esti deja am gasit 2, poate u esti satanist si urasti taberele da mie imi plac

| Daniel_4881 explică:

Ce varza esti deja am gasit 2, poate u esti satanist si urasti taberele da mie imi plac

| Daniel_4881 explică:

Woodenpints esti tare si sa stiti ca am gasit si cei cu camp rock ca nu l-am vazut(scuze nu ma prea uit pe disney)

| Daniel_4881 explică:

A aparut BusDriver2, am auzit cai fain da n-am nici cea mai vaga idee unde l-as putea gasi, l-am cautat vreo 2 ore non-stop sigh help please dau funda

| claudiuxs a răspuns:

Renunta la deaste, lumea e condusa de satanisti, si, in plus, biblia spune ca sfasitul vine curand, asa ca...

| claudiuxs a răspuns:

Sa-mi tai gatul, taiativil voi rockeri satanisti, de ce sa mi-l tai eu cand trebuie sa avertizez lumea de adevaratul adevar, asa ca, have a nice day in infern

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da stiam, si am zis ca esti tare, si-s deacord...sa se sinucida...ar face un bine, m-am prins de la inceput

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai si eu as merge intr-o tabara de muzica vara:Xda nu gasesc nici unde daca aflii anunta-ma pe id asta:monyk_matzukkk@yahoo.com! Raspuns obligatoriu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Claudiux dac u nu vrei sa-ti tai gatul te ajut eu. oricum nu-mi plac prezicatorile.