| xElenaH a întrebat:

Stiti cumva daca melodia lu` Justin Bieber shawty let`s go e facuta?

Răspuns Câştigător
| LittleCreepyGirl a răspuns:

Nu.Si nici nu cred ca o sa o mai scoata crying Nu au apucat sa o termine pentru ca s`au apucat de Eenie Meenie, desi ambii au declarat ca au inca vreo 4-5 piese neterminate impreuna big grin

6 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Auzi "E facuta "

| ALice_4674 a răspuns:

Este dar nu a fost scoasa

| xElenaH explică:

Pai...asta zice`am si eu e facuta dar putin cand e in studio cu Kingston sad...

| LittleCreepyGirl a răspuns:

Mersii de fundoi BELIEBER big hug Keep beliebing in our captain:THE BIEBS big grin

| EuTeIubescMult a răspuns:

Da este facuta scrie pe youtube si o gasestywinking succes

| AlexandraT15 a răspuns:

Nu este decat probabil stii putin din ea, si eu am cautat-o dar nu este...sad